ARAMA
Çamlıdere Belediyesi

ÇAMLIDERE ÇİÇEKLERİN DİKİLMESİ...

Geri

ÇAMLIDERE ÇİÇEKLERİN DİKİLMESİYLE ETRAFA RENK KATMAYA DEVAM EDİYOR...

30 Kasım -0001

Hizmette sınır tanımayan Belediye Başkanımız H. Caner Can İlçemizin Çehresini değiştirmeye devam ediyor.
İlçemiz Park ve bahçelerinde peyzaj düzemeleriyle birlikte başlayan çalışmalar kapsamında Çamlıdere’nin giriş ve çıkışlarında bulunan parkların yanında ilçe merkezinde ve Şeyh Ali Semerkandi Külliyesindeki park ve bahçeler Çiçek Bahçesi oldu.
Yapılan peyzaj çalışmaları ile çiçek bahçesine dönen Çamlıdere ziyaretçilerine görsel şölen sunarken misafirleri gül ve farklı çiçeklerin kokuları ile karışıyor.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Bakanımız H. Caner Can; Çamlıdere başta inanç Turizmi olmak üzere ilçemizde bulunan sekiz adet müzemizle, müzeler ve kültür Turizminde, Saklı Cennet Sloganımızla, yeşilin her tonuna sahip orman ve doğasıyla, Doğa Turizminde, üç farklı noktadan çıkarttığımız Türkiye’nin en değerli kükürt ve mineral kaynağına sahip Termal Suyumuzla sağlık ve Termal Turizminde de önümüzdeki yıldan itibaren bizde varız diyeceğiz. Bu kadar çok ve farklı alanda Turizme sahip tek ilçe olma özelliği taşıyan Çamlıdere’nin elbette sokak ve caddelerinde gül ve çiçek bahçesi olacak. İlçemizi ziyaret eden misafirlerimiz gül ve çiçek bahçeleri arasında ilçemize giriş yapacak mola verdikleri her parkımızda her bahçemizde çiçek ve gül kokuları arasında kendilerinden geçerek dinlenecekler. Dedi.