ARAMA
Çamlıdere Belediyesi

3. ÇAMLIDERE KAR FESTİVALİ YOĞ...

Geri

3. ÇAMLIDERE KAR FESTİVALİ YOĞUN BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ...

8 Şubat 2022
3. ÇAMLIDERE KAR FESTİVALİ YOĞUN BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİ...
Belediye Başkanımız Hazım Caner Can'ın talimatları ile 3. Çamlıdere Kar Festivali Aluçdağı Milli Parkında yapıldı.
Festivale AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Abdülkadir Aydoğan, AK Parti Çamlıdere İlçe Başkanı Osman Erkan Parmaksız, AK Parti Çamlıdere Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Ali Aydoğan, Çamlıdere Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Tezer, Çamlıdere Belediye Meclis Üyeleri, Dernek Başkanları, Muhtarlar, Kamu Birim Müdürleri, Çamlıdere'liler ve Çamlıdere Sevdalıları Katıldı.
Yoğun bir kalabalık ile gerçekleşen Çamlıdere Kar Festivali TRT Haber, Anadolu Ajansı, Beyaz Tv, Başkent Postası, Ankara Tv ve birçok medya kuruluşu katıldı.
Çamlıdere Belediye Başkanımız Hazım Caner Can, festivale ilişkin festivalde bulunan vatandaşlara Ankara'nın nefes alan en şirin ve turizmin lokomotif ilçesi olduklarını söyleyerek Karların sadece çileye değil eğlenceye de dönüştüğünü, bu etkinliği başkentlilerle buluşturmak için Çamlıdere 3. Kar Festivali'ni düzenlediğimizi belirterek yapılan kardan heykellerle birlik mesajı vermek istediklerini anlattı
Oyun havası ve Kemençe , Mangalda Sucuk Ekmek İkramı, Pekmezli Kar İkramı, Çay ikramı, Kardan adam yapma yarışması, kızakla kayma yarışması, Kukla gösterileri ve bir çok etkinliğin olduğu Çamlıdere kar festivali Yarışmalarda dereceye girenlerin ödüllendirilmesi yapıldı.
Belediye Başkanımız Hazım Caner Can, Festival alanında saatlerce soğukta görev yapan Jandarma-Emniyet güçlerimize Komutanlarına ve Amirlerine de teşekkür etti ve festival sona erdi.