SON HABERLER

BUGÜN MEVLİT KANDİLİ, BAŞKANIMIZIN MEVLİT KANDİLİ MESAJI…

Başkan Caner CAN Mevlit Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı…
Belediye Başkanımız H.Caner Can, Mevlit Kandili'nin, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed'i ve O'nun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı, layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul edilmesi gerektiğini bildirdi.
Başkan Caner Can, mesajında şunları kaydetti:
''Kandillerin toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır. İnsanlığa rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlit Kandili de bu özel günlerin en başında yer almaktadır. Sevgili Peygamberimizin doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır. İçinde bulunduğumuz çağda da, O'nun öğütlerine, telkinlerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu bakımdan Mevlit Kandili'ni, Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz.
Çamlıdere huzurun ve manevi mirasın bekçisidir bu güzel ve mübarek gecede huzur ve manevi güzellik arayan herkesi ilçemize bekliyoruz.
Başta Çamlıdere’li hemşerilerim olmak üzere Tüm İslam âleminin ve misafirlerimizin Mevlit Kandili'ni tebrik eder, birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim.''