SON HABERLER

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKAN YARDIMCISI HARUN TÜFENKÇİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ…

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfenkçi İlçemizi ziyaret ederek 4 köyümüze yangın tankeri dağıtımı yaptı…
Bakan Yardımcısı Tüfenkçi, Belediye Başkanı Caner Can, İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan, Ankara Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya, daire amirleri ve AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Civelek tarafından karşılandı. Kaymakamlık önündeki karşılama programının ardından beraberindeki heyetle birlikte kaymakamlık makamına geçen Bakan Yardımcısı Harun Tüfenkçi İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan’la görüştü. Tüfenkçi daha sonra Çamlıdere Belediye Başkanımız H.Caner Canı Makamına geçerek ikili görüşmede bulundu. Yapılan görüşmede köy Muhtarları da hazır bulundular.
Orman arsalarının sınırlarının yeniden belirlenmesi konusunda yeniden komisyon kurulması talebinde bulunuldu. Köy muhtarları köy ve yayla sorunlarını Bakan Yardımcısı Harun Tüfenkçi’ ye ilettiler ve çözüme kavuşması noktasında bakan yardımcımızdan yardım talep ettiler. Yapılan görüşmelerin ardın yangın tankeri olmayan 4 köye törenle yangın tankerleri dağıtıldı ve muhtarlara sertifikaları verildi. Yapılan törenin ardından, Bakan Yardımcısı Harun Tükefenkçi Şeyh Semerkandi Külliyesi, Doğa ve Hayvan müzesi, Çamlıdere Kültür Evi ve Aluçdağı Macera Parkı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Çamlıdere’yi ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfenkçi, Çamlıdere’yi beklediğinden farklı bulduğunu belirterek hizmet noktasında sürekli Başkan Caner Canın yanında olduklarının da vurgusunu yaptı.