ARAMA
Çamlıdere Belediyesi

BAŞKANIMIZ, 01 MAYIS EMEK VE D...

Geri

BAŞKANIMIZ, 01 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI...

30 Kasım -0001

Çamlıdere Belediye Başkanımız H. Caner Can, 01 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tüm İşçi Kardeşlerimin 01 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Yürekten Kutluyorum" dedi.
Emeğiyle değer üretmenin, alın teriyle helal kazancının arayışında, çabasında olan milyonlarca çalışanın kendileri için paha biçilemez özellikte olduğunu ifade eden Başkan Caner Can, şunları kaydetti:

Başta Çamlıdere’mizin Kalkınmasında ve Çehresinin değişmesinde, Ekonomisinin ardında işçilerin yer aldığını belirterek, "Türkiye’nin daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesinde emekçilerin alın teri ve emeği bulunmaktadır. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Bizde sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak bugüne kadar, çalışanların ve emekçilerin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Başta İş Sağlığı ve Güvenliği olmak üzere işçilerin hak arayışları konusundaki girişimlerine ve sendikal faaliyetlerine hep destek olduk. Bundan sonra da aynı ilkelerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle işçinin, emekçinin ve alın terinin bayramı olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.