SON HABERLER

ÇAMLIDERE SPOR BİR PUANA RAZI OLDU ...

ÇAMLIDERE SPOR BİR PUANA RAZI OLDU...

Lige yeni bir kadro ve yeni bir yönetimle umutlu başlayan Aluçdağı Kaplanları, ligin ilk üç sırasındaki takımlara karşı daha başarılı sonuçlar alırken son sırasındaki takımlara puan kaybetmeye devam ediyor. Geçen hafta Mamak Spor’a mağlup olarak Play Off umutlarını başka bahara bırakan Çamlıdere Spor, bu hafta çıktığı Ankara Rize Spor maçında da puan kaybederek taraftarını üzdü.

İLK YARIDA ÇAMLIDERE SPOR ÜSTÜNLÜĞÜ

Maça iyi başlayan ve rakibine oyununu kabul ettiren Yeşil Beyazlı temsilcimiz Erhan’ın golü ile öne geçti. 20. Dakikada sol çaprazda topla buluşan Erhan Yenipazar kalecinin biraz önde olduğunu gördü ve yaklaşık 40 metreden topa çok sert vurdu top kalecinin üstünden ağlarla buluştu. 27. Dakikada oyuna denge geldi. Berk İnan’ın ara pasında savunmanın arkasına sarkan Mert Talay topu ağlara gönderdi. 30. Dakikada Çamlıdere spor tekrar öne geçti. Furkan Bozkurt’un savunmanın arkasına attığı ara pasına hareketlenen Baki Kahraman sağ çaprazda keleciyle karşı karşıya kaldı kalecinin sağından topu ağlara gönderdi ve ilk yarı bu sonuçla sona erdi.

İKİNCİ DEVREDE GOL DÜELLOSU

 Birinci devreyi 2-1’lik üstünlükle kapatan Çamlıdere Spor ikinci yarıya da golle başladı. 47. Dakikada ceza sahası çizgisinde Baki ceza sahasına topu sürüklemek isterken Ankara Rize Spor’lu Önderin kafasına çarpan top ağlarla buluştu ve fark iki ’ye çıktı. 60. Dakikada Ankara Rize Spor’u umutlandıran gol geldi. Ceza sahasının dışından Berk İnan sol çaprazda koşu yapan Mehmet’in önüne güzel bir pas gönderdi. Biranda kaleciyle karşı karşıya kalan Mehmet kalecinin solundan topu ağlara gönderdi. 69. Dakikada ceza sahası içinde Berk İnan ile çarpışan kalecimiz Temel sakatlanarak oyunu terk etti. Üç değişiklik hakkını da kullanan takımızda Sedat Kabak kaleci olarak kaleye geçti ve bundan sonraki dakikaları 10 kişi tamamladık. 85. Dakika Ank. Rize Spor aradığı golü buldu. Maçta üstün bir performans gösteren Mehmet ikinci golünü atarak maçın sonucunu tayin etti.

Çamlıdere Sk= 3 - Ankara Rize Sk= 3