SON HABERLER

ÇAMLIDERE SPOR ŞANSSIZLIĞINI YENDİ

ÇAMLIDERE SPOR ŞANSSIZLIĞINI YENDİ

 

Amatör 1. Küme 3. Grupta mücadele eden ve birkaç haftadır galibiyete hasret kalan Aluçdağı Kaplanları lideri yenerek galibiyet özlemine son verdi.

Sezona iyi başlayan ve liderliğe kadar yükselen Çamlıderespor, daha sonra doksanıncı dakikakalarda yediği goller ve geçen hafta farklı mağlubiyeti sonrası bu maça ya tamam ya devam parolasıyla hazırlanmıştı.

ÇAMLIDERE SPOR İLK YARIYI ÖNDE KAPATTI

2. dakika Çamlıdere Spor öne geçti. Sol taraftan ortalanan serbest vuruşta top karambolde kaldı. O karambolde topa dokunan Mert Çetin topu ağlara gönderdi.

16. dakikada fark ikiye çıktı. Ceza sahası içinde topla buluşan Hakan kalecinin sağından düzgün bir vuruş yaparak topu ağlarla buluşturdu.

İKİNCİ DEVRE BAŞABAŞ MÜCADELE

İkinci devreye hızlı başlayan ve arka arkaya ataklar geliştiren Tarım spor istediğini aldı ve ikinci yarının ortalarında oyunu eşitliğe getirdi.

55. dakika Tarım Spor durumu 2-1 yaptı. Sol çaprazdan ortalanan serbest vuruşta arka tarafta kendini unutturan Kemal toğu kalecinin üstünden aşırarak meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu.

57. dakika maça denge geldi. Sol taraftan ortalanan duran topta arka tarafta birinci golü atan Kemal yine kafayı vurdu ve topu ağlara gönderdi.

BAKİ 90’da GALİBİYETİ GETİRDİ

90. dakikada maç bu skorla bitecek derken sahneye Baki Kahraman çıktı ve soyadının hakkını vererek Kahraman oldu. Orta sahadan savunmasının arkasına atılan topta Baki otuz metre kadar topu sürerek kaleciyle karşı karşıya kaldı ve kalecinin üstünden topu ağlara gönderdi.

Kalan bölümde başka gol olmadı ve Aluçdağı Kaplanları maçı 3-2 kazanarak bu yarışta ben de varım dedi.

TARIM SPOR: 2 ÇAMLIDERE SPOR: 3

TARIM SPOR: Celil Emre Özer, Şükrü Külah, Burak Kayabaşı, Metehan Yavri, Seyfi Umut Can, Bilal Faruk Rengül, Kemal Yatmaz, Alperen Kılıç, Ertan Akın, Hami Cengiz, Cihan Sarıçam

YEDEKLER: Kaan Akbaş, Özkan Saylar, Mehmet Demir, Cevdet Bıçakçı, Ekrem Yılmaz, Suat Berk Özel, Okan Yavaş

TEKNİK SORUMLU: Cihangir Ekmen

ÇAMLIDERE SPOR: Temek Can Atacan, Rıza Olcay, Erhan Yenipazar, Ethem Sönmez, Ahmet Pekasıl, Hilmi Mert Çetin, Hasan Karakurt, Onur Aydoğdu, Furkan Bozkurt, Hakan Can, Baki kahraman