SON HABERLER

ÇAMLIDERE SPOR'DAN GÜZEL BAŞLANGIÇ

ÇAMLIDERE SPOR'DAN GÜZEL BAŞLANGIÇ

Çamlıdere Spor ligin ilk maçında Grubun güçlü rakiplerinden Mülkiye Sporla karşılaştı. Yeni ve genç bir kadroyla mücadele eden Aluçdağı Kaplanları zor da olsa rakibini yenerek lige galibiyetle başladı. Çamlıdere Spor ligin ilk maçında Grubun güçlü rakiplerinden Mülkiye Sporla karşılaştı. Yeni ve genç bir kadroyla mücadele eden Aluçdağı Kaplanları zor da olsa rakibini yenerek lige galibiyetle başladı.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Çamlıderespor, sağlı sollu ataklarla rakibini sindirmesini bildi. Erken gol bulmasına rağmen maçın 35. Dakikasından sonra oyunun hakimiyeti Mülkiyespor takımına geçti. İlkyarının sonlarına doğru kazanılan bir korner atışında gol de bulan Mülkiyespor ilk yarıyı 1-1 kapatmasını bildi.

İSMAİL ÖZDOĞAN’IN MUHTEŞEM PERFORMANSI

İkinci devreye de baskılı başlayan Aluçdağı Kaplanları ilk beş dakika içinde ikinci golünü buldu ve daha rahat oynamaya başladı. Maç bu skorla bitecek diye beklerken bitime altı dakika kala Mülkiye eşitliği sağladı. Santra yapılır yapılmaz ilk atakta Çamlıderespor maçın yıldızı İsmail Özdoğan’ın ayağından bulduğu golle durumu 3-2 yaptı. Bundan sonra başka gol olmayınca maç bu skorla sona erdi.

MÜLKİYE: 2 ÇAMLIDERE: 3

STAD: 19 Mayıs 2 Nolu Dış Saha

HAKEMLER: Özgür Fatih KALAYCI, Onur Kasım ÖZGER, Oğuzhan KEÇECİ

MÜLKİYE: Mert, Anıl, Hasan, Hüseyin, Kadir Can, Alperen, Ahmet, Mehmet, Demircan, Erkan, Yasin

YEDEKLER: Muhammet, Alper, Alihan, Rıdvan, Mehmet TEKNİK SORUMLU: Zafer AKTURAN

ÇAMLIDERE: Halil, Rıza Olcay, Erhan Yenipazar, Alpay Polat, Ahmet Pekasıl, Hilmi Mert Çetin, Hakan Can, İsmail Özdoğan, İsmet Şentürk, Furkan Kaya, Cemil Can

YEDEKLER: Gani koçak, Remzi Berk Çetin, Hasan Karakurt, Engin Yılmaz, Barış Kuyubaşı, Furkan Gültekin, Ömer Caner Güney

TEKNİK SORUMLU: Ahmet ÖZTÜRK

MAÇTAN ÖNEMLİ DAKİKALAR

Dak. 6 – Cemil Can sağda topla buluştu iki rakibini geçerek sol taraftan ceza sahası içine giren Hakan’a güzel bir pas attı. Çaprazdan kaleciyle burun buruna kalan Hakan’ın vuruşu az farkla dışarı çıktı.

Dak. 18 – Rıza sağ taraftan altı pas üzerine doğru güzel bir orta yaptı. Mülkiye defansından Hasan Basri’nin ters kafası topu kendi ağlarında görmesine sebep oldu ve Çamlıdere Spor 1-o öne geçti.

Dak. 31 – Sağ çaprazdan Cemil Can içeri doğru katederek ilerledi ve soldan ceza sahası içine koşu yapan Hakan’ı gördü. Kaleciyle karşı karşıya kalan Hakanın vuruşunda top az farkla dışarı çıktı.

Dak. 37 – Mülkiye Spordan Erkan sol köşeden korner kullandı. Karambolda kalan topa Yasin dokunarak topu kalecinin solundan ağlara gönderdi ve maça denge geldi Mülkiye:1 Çamlıdere: 1

Dak. 44 – İsmail sol taraftan ceza sahası içinde ki İsmet’e alda al dercesine bir orta gönderdi. İsmet kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu kaleciye nişanladı. Maçın ilk yarısı bu sonuçla sona erdi ve iki ekipte soyunma odasına 1-1 lik beraberlikle gitti

Dak. 50 – Engin ceza sahası çizgisine doğru havadan bir top gönderdi. İsmail top yere inmeden gelişine şık ve düzgün bir vuruş yaparak kalecinin sağından topu ağlarla buluşturdu. Durumu 2-1 yaptı.

Dak. 76- orta sahadan Furkanın gönderdiği topta oyuna yeni giren Hasan, defansın ofsayt diye duraksamasını da fırsat bilerek tupu yirmi metre sürerek kaleciyle karşı karşıya kaldı. Kaleciyle burun buruna kalan Hasan, kaleciyi çalımlamaya çalışınca top kalecide kaldı.

Dak. 84 – Orta sahadan ortalanan topta sağ çaprazda topla buluşan Kadir içeri doğru bir hamle yaparak düzgün bir vuruş yaptı ve topu ağlarla buluşturdu. Bu golle oyuna tekrar denge geldi.

Dak. 85 – Mülkiye golünden sonra yapılan santradan hemen sonra Furkan orta sahanın hemen önünde topla buluştu ve rakip defansın ortasına havadan güzel bir orta yaptı. Defansın arkasına sarkan İsmail topu önüne aldı ve düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi. Bu aynı zamanda maçında sonucuydu. Mülkiye: 2 Çamlıdere: 3

Maç boyunca ayağa top oynayan ve maçı forse eden taraf olan Çamlıdere, lige güzel bir başlangıç yapmış oldu.