SON HABERLER

ÇAMLIDERE SPOR HAFTAYI PUANSIZ KAPATTI

ÇAMLIDERE SPOR HAFTAYI PUANSIZ KAPATTI

Geçen hafta İstatistik Spor’u mağlup ederek Play Off umutlarını artıran Çamlıdere Spor, 19 Mayıs Dış Sahalarda Site Zafer Spor’a mağlup olarak büyük yara aldı.

DONDURUCU SOĞUK FUTBOLU ETKİLEDİ
Ankara’nın soğuğunu bilmeyen yoktur. -7 derecede oynanan karşılaşmada Çamlıderespor ve Site Zafer Spor zorlu bir maça çıktılar. Trübünlerin boşluğu ve kuru soğuk, futbolu da olumsuz etkiledi ve seyir zevki düşük bir karşılaşma izledik.

SEZONUN EN KÖTÜ FUTBOLU
Çamlıderespor sezon başından beri çok gol pozisyonuna giren fakat bunları cömertçe harcayan bir ekip görünümdeydi. Fakat bu maçta çok fazla gol pozisyonuna giremedi. Yenildiği maçlarda bile iyi futbol oynayan Aluçdağı Kaplanları, bu maçta adeta yokları oynadı. Belki de sahaya 6-7 eksikle çıkmasının da etkisi bunda büyüktü. Melih, Gökhan, Yasin ve Anıl’ın takımdan ayrılması, Oğuz ve Fatih Parlak'ın sakatlığı Rıza’nın cezalı olması, belli ki takımı olumsuz etkilemiş. Site Zafer takımı da geçen sene Süper Amatörden düşmüş, daha oturmuş bir kadroya sahipti ve bu avantajını iyi kullandı. Bulduğu şansları daha iyi değerlendirip maçı koparmasını bildi ve Play Off yolunda ben de varım dedi.

SİTEZAFER SPOR: 2 ÇAMLIDERE SPOR: 1

STAD: 19 Mayıs 1 Nolu Dış Saha
TAKIM KADROLARI

ÇAMLIDERESPOR: Emre****, Osman***, Cebrail***, Alpay****, Engin****, Burak***, Bünyamin***, Cemil Can ***(Fatih K****), Sezer***(Sadullah***), Furkan****, Berkan***
YEDEKLER: M.Ali, Serhat, Sadullah, Fatik K.
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Öztürk, Ekrem Uslu
SİTE ZAFER SPOR: Serkan****, Yusuf****, Engin****, Murat****, Emre****, Soner****, Cemal****, Bahattin*****, Çağrı*****, Mustafa****, Burak****
YEDEKLER: Remzi, Burak, Onur, Furkan, Mehmet, YılmazCan, Nurullah
TEKNİK SORUMLULAR: Uğur Çetinkaya, Mustafa Kalkan
SARI KARTLAR: Alpay, Furkan (Çamlıdere)

GOLLER: Dak: 8 Bünyamin (Çamlıdere), Dak: Dak:2 Bahattin, Dak: 90+2 Çağrı (Site Zafer)

MAÇTAN ÖNEMLİ DAKİKALAR

DAK 2- GOOOL BAHATTİN

Ceza sahasına yapılan ortada Site Zafer takımından Bünyamin yaşanan karambolda topu ağlara gönderdi.
DAK 8- GOOOL BÜNYAMİN

Ceza sahasının dışında kazanılan serbest vuruşun başına geçen Bünyamin uzaklardan doksana gönderdi. Önce üst direğe çarpan top ardından kaleciye çarparak ağlarla buluştu.
DAK 26- Burağın pasında topla buluşan Sezer topu biraz sürdükten sonra ceza sahası dışından kaleyi yokladı. Top direği sıyırarak dışarı çıktı.
DAK.30– Cemil Can iki rakibini geçerek sağ taraftan ceza sahası içine girdi ve boş durumdaki Berkan’a güzel bir pas attı. Berkan kaleciyi geçerek topu ağlara gönderdi fakat faul yaptığı gerekçesiyle gol iptal edildi.
DAK 52- Berkan ceza sahası dışından kaleyi gördü ve vuruş yaptı. Rakibinden dönen topu takip eden Furkan’ın vuruşu az farkla dışarı çıktı.
DAK 59- Engin sol taraftan ceza sahası içinde ki Berkan’a ortasını yaptı. Berkan müsait durumda topu üstten dışarı attı.
DAK 61- Çağrı’nın pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Burak güzel bir vuruş yaptı. Sol tarafına gelen topu aynı güzellikte Emre kurtardı.
DAK 77- Site Zafer Spor’dan Burak ceza sahası dışından güzel bir vuruş yaptı. Kaleci Emre uzak köşeye giden topu parmaklarının ucuyla kornere attı.
DAK 83- Bünyamin sol taraftan ceza sahası içindeki Berkan’a ara pası attı. Kaleciyle burun buruna kalan Berkan topa plase yapmak yerine ayağının dışıyla vurmak isteyince top az farkla dışarı çıktı.

DAKİKA: 90+2 GOOOL ÇAĞRI
Cebrail’in kaptırdığı topu iyi değerlendiren Çağrı çabukluğunu da konuşturarak bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldı. Düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.