SON HABERLER

ÇAMLIDERESPOR LİDERLİĞE KOŞUYOR

ÇAMLIDERESPOR LİDERLİĞE KOŞUYOR

Çamlıderespor Ümitköy engellini de geçerek hedefe emin adımlarla ilerlemeye devam etti. Geçen hafta lideri elinden kaçıran Çamlıderespor, bu hafta ligin son sırasındaki rakibi karşısında oldukça zorlandı.

İLK YARI’DA KÖTÜ FUTBOL
Zorlu Karedenizgücü maçı öncesi ilk 11’e giremeyen diğer futbolcularında form durumunu görmek ve onlardan da yararlanmak isteyen Teknik ekip kadroda rotasyona gitti. Bazı futbolcular için bu bir fırsattı beklide. Ama ilerleyen dakikalarda görüldü ki takımda bir uyumsuzluk vardı. Bal yapmaz arı misali çabalar boşuna gitti ve ilk devre golsüz berabere tamamlandı.

İKİNCİ DEVRE MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ
İkinci devre rüzgârı da arkasına alan Çamlıderespor, yapılan değişikliklerle de maça ağırlığını koymaya başladı. Sağlı sollu geliştirilen ataklarda sayısız pozisyondan yararlanılamadı. Direkten dönen, boş kaleye atılamayan toplar adeta saç baş yoldurdu. Zaman hızla ilerliyor ve Ümitköy kalecisi adeta devleşiyordu. Dakikalar 82’i gösteriyordu ve maç tam böyle bitecek diye beklerken sahneye sonradan giren Cemil Can çıktı ve ceza sahası içinde önüne düşen topu sırtı dönük olmasına rağmen döndü ve güzel bir vuruşla topu kalecinin sağından ağlara gönderdi. İşte bu gol aranan ve beklenen gol oldu ve maç bu skorla sona erdi.

MAÇIN SON BÖLÜMLERİNİ ÇAMLIDERESPOR 10 KİŞİ TAMAMLADI
Üç değişiklik hakkınıda kullanan Çamlıderespor 83. Dakikada Oğuz’un sakatlanıp oyundan çıkmasıyla maçın son bölümlerini eksik tamamladı.

Bu sonuçların ardından Aluçdağı Kaplanları puanını 12 yaptı ve 2. sıraya yükseldi.

ÇAMLIDERESPOR: 1 ÜMİTKÖYSPOR: 0

STAD: Çamlıdere İlçe Stadı

HAKEMLER: Serhat Erbay Tut, Mert Alemdar, Kazım Kılıç

TAKIM KADROLARI

ÇAMLIDERESPOR: Mehmet Ali, Oğuz, Engin, Rıza, Anıl, Burak, Sezer, Berkan(Hüseyin), Gökhan(Melih), Furkan, Fatih P. (Cemil Can)
YEDEKLER: Emre, Süleyman, Melih, Serhat, Cemil Can, Osman, Hüseyin
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Öztürk, Ekrem Uslu

ÜMİTKÖYSPOR: Berke, Halil, Harun, Alp, Cenk, Mustafa, Ali, Hüseyin, Umut, Taygun, Tunahan
YEDEKLER: Can, Merter, Ozan, Yasin, Berkay Emre
TEKNİK SORUMLU: Tuncay Avıl

SARI KARTLAR: Engin, Hüseyin ( Çamlıdere ), Ali ( Ümitköy )
GOL: Dak.82 Cemil Can

MAÇTAN ÖNEMLİ ANLAR
Dak 21- Sağdan Fatih Parlağın ortasında ceza sahası içinde topla buluşan Furkan güzel bir vuruş yaptı kaleciden dönen top Gökhan’ın önünde kaldı vuruşunda top ağlara gitti fakat maçın hakemi ofsayt gerekçesiyle golü iptal etti.
Dak 26- Ceza sahası dışında kazanılan serbest vuruşta topun başına Taygun geçti güzel bir vuruş yaptı top üst direkten geri geldi.
Dak 35- Furkan’ın ara pasında sol çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalan Berkan topu kalecinin kucağına nişanladı.
Dak 46- Melih pasında sağ çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalan Hüseyin’in vuruşunda keleci güzel bir kurtarış yaptı.
Dak 54- Ceza sahasının sağ çaprazında kazanılan serbest vuruşun başına geçen Sezer’in vuruşunda top üst direkte patladı.
Dak 59- Sağ taraftan Furkan’ın kullandığı serbest vuruş kaleciden döndü. Dönen topu iyi takip eden Anıl boş kaleye topu gönderemeyerek az farkla topu dışarı attı.
Dak 63- Sol taraftan Sezer ceza sahasına girerken düzgün bir vuruş yaptı rakibine çarpan top yükseklik kazandıktan sonra üst direğe çarparak dışarı çıktı.
Dak 81- Furkan sağdan süratle ceza sahasına girdi ve boş durumdaki Melih’e alda at dercesine bir pas attı. Kaleciyle karşı karşıya kalan Melih kötü bir vuruş yaparak topu dışarı attı.

DAK 82- GOOOL CEMİL CAN

Solda rakibinden topu çalan Cemil Can güzel bir ara pası attı ve biranda Anıl kaleciyle karşı karşıya kaldı vuruşunda kaleciden dönen top tekrar Cemil Can’da kaldı. Sırtı kaleye dönük olan Cemil Can bir anda dönerek iki kişinin arasından güzel bir vuruş yaparak kalecinin sağından topu ağlarla buluşturdu.
Dak 83- Rakibiyle girdiği ikili mücadelede yerde kalan Oğuz sakatlanarak oyundan çıktı. Bundan sonra kalan dakikalarda Çamlıderespor değişiklik hakkı dolduğu için maçı eksik tamamlamak zorunda kaldı.