SON HABERLER

ÇAMLIDERE'NİN MELEKLERİ İLK MAÇINI ALDI

ÇAMLIDERE'NİN MELEKLERİ İLK MAÇINI ALDI

Çamlıdere Hentbol takımı ilk maçını Metropolspor'un sahaya çıkmaması nedeniyle 10-0 hükmen aldı. Çamlıderespor’un kuruluşundan günümüze kadar 40.yılına yaklaşırken ki tarihinde Hentbol hiç olmamıştı. Bu sene Hentbol branşı da eklenerek; Minik Kızlar, Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar kategorisinde mücadele etmeye başladı.
İlk maçına çıkan Küçük Melekler, Metropol spor’un sahaya çıkmaması nedeniyle maçı hükmen 10-0 alarak ilk maçını galibiyetle tamamlamış oldu.
Maçın ardından 19 Mayıs altında bulunan Çamlıderespor Kulübünün yerine gelen sporcularımız, Teknik heyet ve sporcu velileri Ali Öcal ve yönetimle görüştüler. Hentbol Teknik sorumlumuz Hüseyin Daniş, Belediye Başkanı Caner Can’ın ameliyatından duyduğu üzüntüyü belirterek bu galibiyeti Başkanımıza armağan ediyoruz. Kendisini ilk ziyaretimizde kızlarımızın imzaladığı formayı hediye edeceklerini ifade etti. Çamlıdere’nin Melekleri sahaya şu kadroyla çıktı; Ezgi Su, Hacer, Zeynep, Büşra, Melike, Hilal, Pakize, Sıla, Nisa, Sema, Öykü, Ayşe Naz

Antrönör: Hüseyin Daniş