SON HABERLER

ÇAMLIDERE SPOR 6'LIYI TUTTURDU

ÇAMLIDERE SPOR 6'LIYI TUTTURDU

Geçen hafta son dakika golü ile yenilen ve o moral bozukluğuyla Mamak Spor maçına çıkan Çamlıdere Spor rakibine 6 gol birden atarak moral buldu.

Çamlıdere de oynanması gereken fakat sahanın karla kaplı olması nedeniyle Yenimahalle Hasan Doğan Stadında oynanan karşılaşmada Aluçdağı Kaplanları Mamak Spor ağlarına 6 gol bırakarak Play-Off umutlarını devam ettirdi. Haftalardır sakatların çokluğu, cezalı ve ayrılanların çokluğundan tam olarak kadro kurmakta zorlanan Çamlıdere oyununu sahaya yansıttığı zaman rahatlıklarla maçlarını kazanacağını gösterdi.
Sezon başından beri iyi bir kadroya sahip olması nedeniyle rakiplerinin de taktirini toplayan fakat sakatlıklar ve şansızlıklar peşini bırakmayan Çamlıdere Spor zorlu maçtan üç puan almasını bildi. İlk yarıda sayısız gol pozisyonunu cömertçe harcayan yeşil- beyazlı ekip, ikinci devreye çok hızlı başladı ve ardı ardına bulduğu gollerle maçı farklı kazandı.

ÇAMLIDERE SPOR: 6 MAMAK SPOR: 0

STAD: Yenimahalle Hasan Doğan Stadı
HAKEMLER: Buğrahan Dilhan İnanır, Gürcan Hasova, Hüseyin Atak

TAKIM KADROLARI

ÇAMLIDERESPOR: Emre****, Oğuz*****, Serhat****, Alpay****, Engin*****, Burak****, Bünyamin****, Cemil Can ****(Berkan****),Fatih K****, Sezer*****(Fatih P.****), Furkan*****,
YEDEKLER: M.Ali, Cebrail, Fatih Parlak, Berkan, Ali,
TEKNİK SORUMLU: Ahmet Öztürk, Ekrem Uslu
MAMAK SPOR: Yusuf***, Eser***, Uğur***, Alpaslan***, Ali Fuat***, Gökay***, Emre***, Raif***, İsrafil***, Aydın***, Yasir***,
YEDEKLER: Sayim, Tayfun, Melih, Metin,
TEKNİK SORUMLULAR: Taner İlçi
SARI KARTLAR: Serhat (Çamlıdere)
KIRMIZI KART: Yusuf(Mamak)

GOLLER: Furkan ( 53’, 63’), Berkan (56’, 80’), Engin (65’), Bünyamin ( 75’)