SON HABERLER

BAŞKANIMIZIN RANDEVU İSYANI… TEKMELEYEREK KIRIP GİRECEĞİM…

BAŞKANIMIZIN RANDEVU İSYANI…

TEKMELEYEREK KIRIP GİRECEĞİM…

 Çamlıdere Belediye Başkanımız H. Caner Can Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdüründen Randevu talep etmesine rağmen 45 gündür Randevu talebine Cevap gelmeyince “ Son çare kapısını Tekmeleyerek kırıp gireceğim”

İlçemize Huzur evi yaptırmak için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdüründen Randevu Talebinde bulunduğunu ama 45 gündür geri dönüş olmadığını belirten Başkan Can, İsyan etti “Son Çare gidip Kapısını Tekmeleyerek Kırıp Gireceğim”

Çamlıdere’nin Ak Partili Belediye Başkanı H. Caner Can İlçeye Yaptırmak istediği huzur evi için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdüründen 45 Gündür Randevu alamadığı söyledi. Hürriyet Ankara’ya konuşan, Daha önce sıfır binayı Bakanlığa huzur evi için vermek istediklerinde “ hastaneye uzak gerekçesiyle kabul edilmediğini de hatırlatarak Şimdi Kendilerinin istediği gibi yapayım diyorum, görüşmek için randevu istiyorum ama 45 gündür alamıyorum” dedi. Kabul etmediler Son Çare Gidip Kapıyı tekmeleyerek kırıp gireceğim diyen Başkan Can Şöyle Konuştu;

SIFIR BİNAYI KABUL ETMEDİLER…

 Çamlıdere’de hazır Bitmiş Bir binayı huzurevi olarak bakanlığa vermek için bir sene uğraştım. En son Çamlıdere Devlet Hastanesine uzak dediler. İnanın 950 metre uzaklıkta Bunlar bizden almayınca bizde sıfır binayı Otel yaptık Şimdi bir tane Huzur evi yaptıracağız. Halkımla Toplanmışım Kaynağı için Parayı bulmuşum Kendisinden Randevu alıp istedikleri şartlarda yapalım diye konuşacağım ama bu beyefendi sırça saraylardan, fildişi kulelerden aşağıya inip kulak vermiyor.

 

ATAMALAR VAR SONRA VERECEĞİZ…

45 gündür randevu bekliyoruz sekreterine ilettik, ilk önce bize söylediği şuanda atamalar var, sonra vereceğiz oldu.10-15 gün bekledik bir daha aradık atamalar bitti yine ses seda yok. İlk Randevuyu 18 Ağustosta istemişiz son olacakta 21 Eylülde istedik. Toplamda beş sefer aradık. Genel Müdürüm diye oraya çıkıp oturup hayırsever vatandaşların Yaptıracakları huzurevlerinde olmuyor.

İKTİDAR PARTİSİNİN BAŞKANIYIM…

Ben İktidar partisinin Belediye Başkanıyım Ankara’da İç Anadolu Bölgesinde en çok oy oranı ile göreve gelmiş halk tarafından da en başarılı bulunan Belediye Başkanıyım. Ben Randevu alamadıktan sonra gariban vatandaş bunlardan nasıl randevu alacak. Milletvekillerim dedi ki “Biz sana Randevu alalım Hayır dedim ben sıradan bir ilçe Belediye Başkanı olarak almak istiyorum araya birilerini sokarak almak istemiyorum. En son Çare Kapısını tekmeleyerek kırıp gireceğim”.