SON HABERLER

TOKİ İNŞAATLARINDA ÜÇÜNCÜ KATLARIN KALIPLARI BAŞLADI…

TOKİ İNŞAATLARINDA ÜÇÜNCÜ KATLARIN KALIPLARI BAŞLADI…

TOKİ İnşaatları tahmin edilenden daha hızlı ilerliyor…

Belediye Başkanımız H. Caner Can’ın uzun gayretleri sonucunda, Beyler Mahallesi mevkiinde TOKİ’ nin Belediyemizden devraldığı arsa üzerine toplamda 4 ayrı blok 55 adet dairenin inşaatına 2017 yılı Başında İhalesinin sonuçlandırılarak Yüklenici Firma İnvestör İnşaat tarafından başlanması sonucunda hızla ilerleyen TOKİ çalışmaları, blokların üçüncü katlarının kalıp ve beton aşamasına geldi.

İlçemiz Beyler Mahallesi mevkiinde 6.067 m2 yüzölçümlü 13 adet taşınmaz emlak beyan değeri üzerinden Toplu Konut İdaresine devir edilerek yer tahsisi yapılan TOKİ Konutları, 2+1 ve 3+1 şeklinde yapılacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız H. Caner Can; “TOKİ Konutları Çamlıdere’nin ihtiyaç duyduğu konulardan birisiydi, çok Şükür ki biz bunu da başlarıyla sonuçlandırdık ve hafriyat alımından sonra inşaatları başlattık ve şuan üçüncü katların kalıp aşamasına geldik. Özellikle ilçemizde görev yapan ama ilçemizde ikamet edemeyen kamu görevlileri başta olmak üzere bir çok kesime hitap edecek olan bu konutlar ilçemiz merkezinde yerleşim oranını da arttırmış olacak, Çamlıdere gibi bir turizm ilçesine yakışacak mimari yapılar ile yapılacak olan TOKİ konutları tüm hemşerilerimize ve konut alan herkese hayırlı olsun” dedi.

İlçemiz Beyler Mahallesi Mevkiine inşaatına başlanılan TOKİ Konutları 450 iş günü içerisinde teslim edilmesi planlanıyor...