SON HABERLER

POLİS AİLELERİ ÇAMLIDERE LOJMANLARINA YERLEŞMEYE BAŞLADI ...

POLİS LOJMANLARI VE EMNİYET BİNASI'NIN BİTMESİYLE POLİS AİLE'LERİ BİNALARA YERLEŞMEYE BAŞLADI...

Polis Lojmanları ve Emniyet Binasının İnşatı'nın Bitmesiyle Polis Aileleri Binalara Yerleşmeye Başladı. Şuan 6 Tane Aile Yerleşti Ve Peyderpey Devam Ediyor Emniyet Binasının 15 Gün İçerisinde Taşınması Planlanıyor.

2015 yılı yatırım projeleri arasında olan ve aynı yıl içerinde yapımına başlanan Polis Lojmanları ve Emniyet Binası yapımında son aşamaya gelindi. 
Tam teşekküllü olarak düşünülen ve projelendirilen emniyet binasında ayrı ayrı birim odalarının yanında misafirhane, mutfak, yemekhane ve dinlenme odaları olacak. 2015 yılında yer teslimin yapılmasının ardından hızla başlayan Emniyet binası ve polis lojmanları 2017 yılı ilk yarısında tamamlanarak teslim edildi.
Emniyet binasının yanında emniyet güçlerinin ilçemizde ikamet etmelerini sağlayacak olan polis lojmanı yapıldı. Lüx bir yapıya sahip olan polis lojmanları ilçemizde görevli emniyet güçlerimizin de farklı ilçelerde ikamet etmelerini ve farklı ilçelere git – gel yol yapmalarının önüne geçmiş oldu ve ilçemizde ikamet etmelerinde büyük rol oynamış olacak.