SON HABERLER

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN BELEDİYEMİZE KEPÇE HİBESİ

Türkiye Belediyeler Birliği Tarafından Çamlıdere Belediyemize Hidromek HMK 1025 MARKA 2017 Model İş Makinası ( Kepçe ) hibe edildi.

Belediye Başkanımız H. Caner Can’ın Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında yaptığı tepkili konuşmasından sonra Belediyeler Birliği harekete geçerek Belediyemize İş Makinası (Kepçe) Hibe etti.  Başkanımız H. Caner Can’ın Türkiye Belediyeler Birliği Toplantısında Konuşması sırasında Belediyeler Birliği Başkanı Kadir Topbaş tarafından konuşmasını uzatmaması ikazına karşılık veren Başkanımız    H. Caner Can’ın “Bizi boş Kaşıkla Beslemeyin, Küçük Belediyeleri büyütmek için çaba harcayın destek olun” sözleri üzerine Belediyeler birliği harekete geçerek Çamlıdere Belediyesine Hidromek HMK 1025 Marka, 2017 model iş makinası( Kepçe) hibe etti.

Konuyla ilgili Konuşan Belediye Başkanımız H. Caner Can; “ Yardımın zamanında yapılanı, zamanlamasının en uygun zamanda olması önemli bir durumdur, benim Çamlıdere Belediyemin bu araca en fazla ihtiyacı olduğu günde gelmesi amacına ulaşması önemini bir kat daha arttırmıştır. Bu yardımın ikinci bir anlamı var o da Türkiye’min geleceği için hayırlı “EVET” oylarının kullanıldığı, Türkiye’nin prangalarından kurtulduğu günde, evet oylarına Çamlıdere’nin de Ankara’da % 84,4 oy oranı ile birinci olup katkıda bulunmasının üstüne gelmesinin de bu yardımın kıymetini, değerini bir kat daha arttırmış oldu. Dedi.